Program Festivalu

INSTALACE

Interaktivní Instalace

20:15-20:30

Oficiální zahájení večerního programu

Stage Náměstí

20:35-0:00

Videomapping Zámek

Zámek Žerotínů

8:15-19:30

Meopta laserové bludiště

Zámek Žerotínů

20:35-23:00

Závody s YouTuberem

ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště Cimala

20:35-0:00

Dětské Kresby I

Náměstí čp.22 a čp.21

20:35-0:00

Zeď

Zámek

20:35-0:00

Příběh evoluce ve 3D světlech CubexWall

CABOT stage

20:35-0:00

Video mapping brána

Zámek Žerotínů

20:35-0:00

Visegrádský festival světel

Náměstí čp. 6

20:35-0:00

Enviromentální instalace LES

KZ -

20:35-0:00

Dětské Kresby III

ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště Cimala

21:00-21:45

Lenka Morávková a Bohemia Cristal Instrument

Galerie Kaple Interier

20:35-0:00

Interaktivní tanec

Galerie Kaple Exterier

20:45-21:15

Videomapping a varhanní koncert v Kostele

Kostel Nanebevzetí Panny Marie

20:35-23:00

Promítáním přes řeku Bečvu na interaktivní tanec

Tržnice

20:30-0:00

Instalace „Plynutí času“

Most

20:35-0:00

Ulice umění

Komenského

20:35-0:00

Laserový mapping

Vista Optika

22:30-23:00

Videomapping a varhanní koncert v Kostele

Kostel Nanebevzetí Panny Marie

CABOT STAGE

Stage Masarykova

18:00-19:00

Thom Artway

stage Masarykova

19:30-20:20

Tichonov

stage Masarykova

20:50-21:50

Jan P.Muchow & The Antagonists

stage Masarykova

22:30-23:30

Zvíře jménem Podzim

stage Masarykova

20:30-0:00

Příběh evoluce ve 3D světlech CubexWall

CABOT stage

PWO STAGE

Stage Náměstí

19:00-20:00

Adrian T.Bell

stage Náměstí

20:15-20:40

Oficiální zahájení festivalové noci

stage Náměstí

21:20-22:20

Klara & The Pop

stage Náměstí

23:00-0:00

Groove Army: Royal Squad

stage Náměstí

RELAX Zóna

Barcelounoc Stage

16:00-0:00

DJs, relax, lehátka v režii pražské Barcelounoc

Chillout Zone u přístavu

BLAZE PARTY

M-KLUB

20:00-22:00

DJs Jan Glín & Cholia / live electronic music performance

M-KLUB

22:00-0:00

DJ Hrom

M-KLUB

00:00-2:00

éff

M-KLUB

2:00-4:00

Petr Charvát

M-KLUB

Tron Girls

Show

20:15-20:30

Oficiální zahájení večerního programu

Stage Náměstí
20:35-0:00

Videomapping Zámek

Zámek Žerotínů
8:15-19:30

Meopta laserové bludiště

Zámek Žerotínů
Jirka Král

YouTuber

20:35-23:00

Závody s YouTuberem

ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště Cimala
20:35-0:00

Dětské Kresby I

Náměstí čp.22 a čp.21
20:35-0:00

Zeď

Zámek
20:35-0:00

Příběh evoluce ve 3D světlech CubexWall

CABOT stage
20:35-0:00

Video mapping brána

Zámek Žerotínů
20:35-0:00

Visegrádský festival světel

Náměstí čp. 6
20:35-0:00

Enviromentální instalace LES

KZ -
20:35-0:00

Dětské Kresby III

ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště Cimala
Lenka Morávková

Bohemian Cristal Instrument

21:00-21:45

Lenka Morávková a Bohemia Cristal Instrument

Galerie Kaple Interier
20:35-0:00

Interaktivní tanec

Galerie Kaple Exterier
ZUŠ Alfréda Radoka

Koncert v Kostele

20:45-21:15

Videomapping a varhanní koncert v Kostele

Kostel Nanebevzetí Panny Marie
20:35-23:00

Promítáním přes řeku Bečvu na interaktivní tanec

Tržnice
20:30-0:00

Instalace „Plynutí času“

Most
20:35-0:00

Ulice umění

Komenského
20:35-0:00

Laserový mapping

Vista Optika
ZUŠ Alfréda Radoka

Koncert v Kostele

22:30-23:00

Videomapping a varhanní koncert v Kostele

Kostel Nanebevzetí Panny Marie
Thom Artway

Kapela

18:00-19:00

Thom Artway

stage Masarykova
Tichonov

Kapela

19:30-20:20

Tichonov

stage Masarykova
Jan P. Muchow

Kapela

20:50-21:50

Jan P.Muchow & The Antagonists

stage Masarykova
22:30-23:30

Zvíře jménem Podzim

stage Masarykova
20:30-0:00

Příběh evoluce ve 3D světlech CubexWall

CABOT stage
Adrian T Bell

Kapela

19:00-20:00

Adrian T.Bell

stage Náměstí
TRON GIRLS

Dance show

20:15-20:40

Oficiální zahájení festivalové noci

stage Náměstí
21:20-22:20

Klara & The Pop

stage Náměstí
23:00-0:00

Groove Army: Royal Squad

stage Náměstí
NeverEnough

Chillout Stage

16:00-0:00

DJs, relax, lehátka v režii pražské Barcelounoc

Chillout Zone u přístavu
20:00-22:00

DJs Jan Glín & Cholia / live electronic music performance

M-KLUB
22:00-0:00

DJ Hrom

M-KLUB
00:00-2:00

éff

M-KLUB
2:00-4:00

Petr Charvát

M-KLUB
8:15-21:00

Obří krasohled, Svlečený laser, Nekonečné zrcadlo, UV koutek, Laserové bludiště a další

Zámek Žerotínů